rorura-grup

RORURA GRUP Şirketleri

Rorura Lojistik olarak kurulduğumuz 2020 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Rorura lojistik organizasyonlarını gerekli eğitimlerden geçen uzman ekibiyle, hizmet kalitesinin sınırlandırılamaz bir müşteri hakkı olduğunu benimseyerek müşterilerine en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda gönderi ihtiyaçlarınızı analiz ederek, lojistiği online ortamda dijitalleştirip, işinizi kolaylaştırma vizyonu ile yola çıkmış bulunmaktayız.
Uzman ekibimiz, avantajlı fiyatlarımız ve deniz, hava, kara yollarını kapsayan uluslararası hizmet ağımızla memnuniyetinizi ve yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek için 7/24 özenle ve tutkuyla çalışıyoruz.
Lojistik sektöründe en pratik çözümleri uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunarken amacımız kapıdan kapıya teslimat hizmetlerini web sitemizdeki basit adımları takip ederek veya mobil uygulamamızı kullanarak en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlamak. Bununla beraber gönderilerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilecek, paketinizin her adımını izleyebilirsiniz.

VİZYON
Lojistik ihtiyaçları “insanı” merkeze alarak karşılamak ve bu sayede daima güncel ve dinamik kalmak; bunu yaparken eğitim ve teknoloji alanlarındaki yatırımlarımızla hız, güven, uzmanlık değerlerimizden vazgeçmeden Türkiye’nin global bazda akla gelen en büyük lojistik firması olmak.

MİSYON
Sürdürülebilir, teknolojik, maddi-manevi değerler yaratan lojistik çözümler sunmak. Hız, kalite ve ekonominin esas alındığı hizmetleri üretmek ve bunu siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Son kullanıcının isteklerini temel aldığımız hizmet sürecimiz sizlerin talepleri, istekleri doğrusunda şekillendirmektedir.